KONST / Litografier / Färglitografi 14666353
nr 1466 6353
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 117/150. Färglitografi, bildmått: 51x37, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:24:40
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd